1. Dom wynajmujemy dla maksymalnie 6 osób w tym wliczone dzieci.
 2. Rezerwacja terminu jest ważna po wpłacie na rachunek bankowy zadatku za pobyt w wysokości 100 zł/dobę okresu wynajmu.
 3. Przed rezerwacją wysyłamy treść umowy wynajmu.
 4. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków wynajmu i zapisów umowy.
 5. Od dnia wysłania numeru rachunku oraz umowy do dnia wpłaty zadatku oczekujemy 3 dni robocze na dokonanie wpłaty (data zaksięgowania wpłaty na rachunku). Jeżeli we wskazanym czasie nie wpłynie wpłata wymagana do rezerwacji, termin jest dostępny jako wolny.
 6. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy e-mail lub SMS potwierdzający termin rezerwacji.
 7. Gości przyjmujemy na podstawie potwierdzonej rezerwacji i potwierdzenia danych osobowych na podstawie dowodu osobistego.
 8. Z wynajmującym, w dniu rozpoczęcia wynajmu, podpisywana jest umowa wynajmu, w której określono szczegółowe warunki wynajmu.
 9. W dniu rozpoczęcia pobytu wynajmujący zobowiązany jest do wpłaty pozostałej kwoty za pobyt oraz wpłaty kaucji w wysokości 500 zł.
 10. Doba rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy o 11.00.
 11. W przypadku wcześniejszego przyjazdu / późniejszego wyjazdu pobierana jest dodatkowa opłata – ustalana indywidualnie.
 12. Opóźnienie przyjazdu lub wcześniejszy wyjazd nie uprawniają do zwrotu części opłat.
 13. Nasi goście zobowiązani są do pokrycia kosztów wyrządzanych szkód w pełnej wysokości. Za szkody wyrządzone przez osoby niepełnoletnie odpowiadają opiekunowie. Na poczet szkód zaliczana jest kaucja wpłacona w dniu rozpoczęcia wynajmu.

Cennik wynajmu na rok 2019:

Okres letni 15 kwiecień - 30 wrzesień:

350 zł/dobę - 1-6 osób, dwie doby i więcej

600 zł/dobę - 1-6 osób, jedna doba

 

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiadamy drogą e-mail lub telefonicznie.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 723 030 555

Free Joomla! template by Age Themes